08/12/2017 - Koncert w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach

8 grudnia o godz. 19.00, w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, odbędzie się Premierowy Koncert Promujący Płytę CHRISTMAS TIME.

Podczas koncertu usłyszą Państwo wszystkie utwory z albumu "Christmas Time". Kilkanaście kompozycji prezentuje bogactwo i różnorodność twórczości związanej z tematyką Bożego Narodzenia. Obok tradycyjnych polskich kolęd zostaną zaprezentowane najbardziej popularne na świecie piosenki bożonarodzeniowe w wyjątkowych, klimatycznych aranżacjach Łukasza Farcinkiewicza.

Wykonawcami będą:
Dziewczęcy Chór Katedralny "Puellae Orantes"
Kwartet Smyczkowy "Apotheosis"
"Krakowski Kwintet Blaszany"
Dyrygent: Ks. Władysław Pachota

Podczas tego wyjątkowego koncertu otrzymają Państwo pachnący prezent - niespodziankę, związany z nowym wydawnictwem, a podczas przerwy zostaną Państwo zaproszeni na lampkę szampana. Stroje wieczorowe mile widziane.

Aby otrzymać bezpłatne, dwuosobowe zaproszenie, należy zakupić płytę "Christmas Time" w cenie 150 zł. Można to uczynić w sali prób chóru, w Ośrodku Duszpastersko - Katechetycznym im. Jana Pawła II przy Bazylice Katedralnej w Tarnowie (I piętro, wejście od strony pomnika papieża), w środy, czwartki i piątki, godz. 18.00 - 18.30. W celu rezerwacji zaproszeń prosimy o kontakt mailowy: atopor1@poczta.onet.pl.

Repertuar koncertu:

 1. Adeste fideles
 2. Wśród nocnej ciszy
 3. Przybieżeli do Betlejem
 4. Jezus malusieńki
 5. Jezusa Narodzonego
 6. W żłobie leży
 7. Gdy śliczna Panna
 8. Gdy się Chrystus rodzi
 9. White Christmas
 10. Bracia, patrzcie jeno
 11. Lulajże Jezuniu
 12. Pastuszkowie hej
 13. Tryumfy Króla Niebieskiego
 14. Happy Christmas
 15. Dzień jeden w roku
 16. Christmas time
 17. Przekażcie sobie znak pokoju

POWRÓT DO ZAPOWIEDZI

Skip to content